REGISTRACE VERZE X8.2

Registrace verze X8.2 se provádí plně automatickyPo provedení upgrade na verzi X8.2 dojde k automatickému
načtení nového registračního kódu z licenčního serveru. Již se nezobrazí dialog pro registraci, pouze se spustí
zaregistrovaný program. 

Ověřit si provedenou registraci můžete na spuštěném programu horní lišta "Pomůcky - O aplikaci PREMIER system/Registrace licencí", kde lze vidět, že je program registrovaný.

V případě problémů s registrací či následnou přeregistrací licence se prosím obraťte na e-mail: podpora@premier.cz nebo na tel: +420 227 777 499.

 

Pokud automatické načtení kódu nebude úspěšné, program Vás po prvním spuštění vyzve k zadání kódu klasickým způsobem.

Kód tedy načtete do systému pomocí tlačítka "Načíst z licenčního serveru".

Pokud volba nebude aktivní, je nutné zadat kód ručně (nutno dodržet jeho 4 číselný formát). Kód je vytištěný na faktuře/zálohovém listě za upgrade.

U registrace si můžete zkontrolovat/aktualizovat své kontaktní údaje, které jsou povinné. Vyplněný kontaktní e-mail slouží pro komunikaci z naší strany (faktury, kódy, …). Změnit komunikační e-mail lze opět pouze jen u registrace programu. 


PŘEREGISTRACE

První kód k nové verzi je vždy časově omezený. Po úhradě aktualizačního poplatku dojde k automatickému načtení prodlouženého registračního kódu. Pokud nedojde k automatické přeregistraci včas, začne Vás systém před koncem platnosti registračního kódu na vypršení platnosti kódu upozorňovat.

Důvody, proč nedošlo k automatické přeregistraci:

  • nemáte doposud uhrazen aktualizační poplatek,
  • nefunguje Vám automatické načtení kódu a bude nutné jej zadat ručně.

Ručně přeregistraci provedete na spuštěném programu přes horní lištu "Pomůcky - O aplikaci PREMIER system/Registrace licencí" - "Registrace licence" - "Chcete program přeregistrovat" - "Ano".


"Aktualizace kontaktních údajů zde" nyní umožňuje zadání odlišného e-mailu pro komunikaci a pro fakturaci.