PREMIER system SKZákaznícka podpora hotline

 (8 - 15hod)

+421 (0)34 225 10 14

podpora@ipremier.sk

Kontakt

+421 (0)34 225 10 34

obchod@ipremier.sk

www.ipremier.sk

 

Journal 27


Produkty spoločnosti PREMIER system:


je komplexný informačný a ekonomický softvér (ERP systém) pre riadenie menších, stredných a stredne veľkých firiem. Technologicky vyspelé produkty PREMIER system ponúkajú komfortné pokrytie všetkých firemných procesov, rýchlu dostupnosť a bezpečnosť dát, stabilitu, otvorenosť a dokonalý prehľad o firme.

 Ps Aktivita

mobilná aplikácia rozširuje možnosti informačného systému PREMIER. Aplikácia zobrazuje manažérom kľúčové ekonomické údaje z komplexného informačného a ekonomického softvéru PREMIER systém a teda okamžitý prehľad o hospodárení firmy kdekoľvek a kedykoľvek. Ide o unikátny prehľad funkcie „Aktivita firmy“ vrátane podpory mobilných zariadení. Túto možnosť ocenia najmä manažéri, ktorí trávia väčšinu času na cestách či u zákazníkov. Hlavnou výhodou mobilných riešení je najmä zvýšenie produktivity firmy, úspora peňazí a uspokojenie potrieb zákazníkov. Grafické znázornenie aktivity firmy je na výstupe jednoduché, zrozumiteľné a okamžite dostupné aj z mobilných zariadení s operačným systémom Android, iOS a Windows.

iOS Android

Rossum App

je nástroj, ktorý za pomoci umelej inteligencie vyčíta údaje z faktúr bez šablón a nastavovania. Významne tak prispieva k digitalizácii účtovníctva. Spoľahlivo ušetrí čas strávený pri prepisovaní faktúr.

Rossum App

Online zálohovanie Vaších dát a oveľa viac

Premier Disk